Tanáraink

NévBeosztásSzakképesítés
Hajdók Róbertintézményvezető

mérnöktanár, fizika

Berkó Rózsaszakgimnázium igazgatóhelyettesmérnöktanár
Tarnay Pétergimnázium igazgatóhelyettesmatematika, programozó matematikus
Batizfalvi Anett történelem
Jaksütz Róbert testnevelés
Bencze Attilamunkaközösség-vezetőhittanár
Kovács András testnevelés
Bustya István matematika
Bustya Irén Olga matematika
Csanádi Zoltán kémia, biológia
Csongor Orsolya német nyelv
Bozár RenátaGYESnémet nyelv
Dr. Nebojszki László mérnöktanár
Dudla Erikamunkaközösség-vezetőmatematika, informatika
Liptai Edit mérnök
Gál Aranka angol nyelv, orosz nyelv, történelem
Harcosné Rab Rita tánc és dráma, egészségtan
Gorondyné Wilde Andrea francia nyelv, könyvtárostanár
Dely-Pálinkás AnikóGYEStestnevelés, egyészségtan
Hatibovics Éva angol nyelv
Hollósy Hella angol nyelv, német nyelv
Hornyák Gabriellamunkaközösség-vezetőmagyar nyelv és irodalom, francia nyelv, gyógypedagógia
Horváth Andrea magyar nyelv és irodalom, angol nyelv
Dr. Jaloveczki József fizika, kémia
Deszecsárné Kubatovics Gyöngyi magyar nyelv és irodalom
Lex OrsolyaGYESmagyar nyelv és irodalom
Magyarfalviné Kovács Annamáriamunkaközösség-vezetőkémia, biológia
Málikné Katona Ida magyar nyelv és irodalom, német nyelv
Máthé Melinda biológia, angol nyelv
Mészárosné Fuchs Nóra mérnöktanár
Mohácsi Zoltán testnevelés, informatika
Farkas Judit matematika, informatika
Hosszúné Balla Lenke ének-zene
Nyirati Klára angol nyelv
Ördög Éva német nyelv, olasz nyelv
Pestuka Szilvia biológia, testnevelés
Filákovity Hedvig magyar nyelv és irodalom, történelem
Illés Dóra történelem, földrajz
Ribár József műszaki tanár
Németh-Román Beátamunkaközösség-vezetőföldrajz, testnevelés
Sajti Kornéliamunkaközösség-vezetőmunkaközösség vezető, angol nyelv, történelem
Agatics ÉvaGYESMagyar nyelv és irodalom, történelem
Simon Laura német nyelv
Kovács Orsolya egészségügyi tantárgyak
Suhajda Zsolt matematika, fizika, programozó matematikus
Szabó-Zority Attila fizika, kémia
Szügyi Szilvia német nyelv
Mihálovicsné Vajda Tímea angol nyelv
Nyiratiné Füle Angéla biológia
Rápityné Mikli Gabriella matematika,földrajz
Turi Tünde rajz és vizuális kultúra, mozgókép és médiaismeret
Kovács-Tüske Gabriella matematika, fizika
Váradi Éva ének-zene
Wetzlné Sánta Franciska magyar nyelv és irodalom